Vizyonumuz

Müşterilerimizin ambalaj sorunlarına çözüm ortağı olup farklı alternatifler sunmak.

Müşterilerimize zamanında, kaliteli ve en ekonomik bir şekilde hizmet sunmak.

TNC Ambalaj olarak müşterilerimizle uzun yıllar boyunca ticaretimizi sürdürebilmek ve yeni müşterilerimize de referans olarak göstermek.

Çalışan personelimizin tecrübeli, yeniliklere açık ve kendini geliştirebilmesi için sürekli olarak her türlü bilgi ve becerilerini arttırmak amaçlı eğitim vermek.

Faaliyet alanımızda çevreyi ve doğayı korumak için geri dönüşüme önem vermek.

Firmamızın itibarının, doğruluğunun ve sözüne sadık olmanın her şeyin üstünde olduğu anlayışı ile müşterilerimize hizmet sunmak.

Misyonumuz

Sürekli teknolojiyi takip ederek kendisini yenileyen ve ekonomik büyümeyi sağlayarak müşterilerimize daha iyi hizmet verebilmek için her türlü koşulları sağlamak.

Sektöründe zamanında, kaliteli ve ekonomik şekilde hizmet sunarak Pazar payımızı en üst seviyelere taşımak.

Müşteri memnuniyetini arttırmak için çalışmış olduğumuz ve çalışacağımız firmalarla sürekli olarak istişare halinde olmak.

Ürün yelpazesini genişletip farklı kalitelerde müşterilerimize alternatif ve ekonomik ürünler sunmak.

Ürünlerimizin üretiminden müşteriye sunumuna kadar olan her aşamada kalite kontrolünü sürekli olarak aşama aşama arttırmak ve sürekliliğini sağlamak.

TNC Ambalaj olarak dürüstlüğümüzden, çalışkanlığımızdan, sorunlara çözüm ürütmek ve müşteri memnuniyeti odaklı prensiplerimizden asla taviz vermeyeceğiz.