Karton Kutu

En çok tercih edilen ve kullanılan karton koli ürünümüz A-BOX dediğimiz standart kolidir. Üretimde ve kullanımda yüksek verimlilik, düşük maaliyet sağlar. Dış kapaklar karton kolinin ortasında birleşir. Koli kapaklarının kapanmasıyla arada kalan mesafe kutunun ebatlarına göre değişebilir. Bu koliler her sektöre uygun olmakla birlikte başlıca şu ürünlerin paketlenmesinde kullanılır;

Katı Ürünler, Sıvı Ürünler,Plastik Ürünler, Hassas (kırılgan) Ürünler, Dayanıklı Tüketim Mallerı, Züccaciye Ürünleri, Kimya Ürünleri, Deterjan Ürünleri, Saraciye Ürünleri, Metal ve Madeni Ürünler, Otomativ Ürünleri

Her koli müşterilerimizin talepleri doğrultusunda üretilir. Kolilerde istenilen ebat, baskı ve kesim uygulanır. Ürünlerimiz depolama, istifleme, nakliye ve pazarlamaya uygun olarak özel olarak üretilmektedir. Örneğin, neme duyarlı bir koli istiyorsanız size kraft koli üretiyoruz veya ağır ürün paketleyecekseniz size mukavemeti fazla olan dopel (b+c dalga) gramajlı ürün üretiriz. B dalga, C dalga, EB dalga, ve E dalga mukavva çeşitlerimizle bu koliler üretilmektedir.

Bazı fabrikalar üretimde düşük maaliyet için ucuz koli tercih ederler. Firmamız ucuz koli taleplerini karşılayabilmek için 3-4 kalite kağıt çeşidi kullanmaktadır. sağlam koli talep eden müşterilerimize önerimiz ksssk gramajlı kalitede dopel koli siparişi vermelidir. ucuz koli talep eden müşterilerimize önerimiz ise tst kalitede koli siparişi vermeleridir. İstanbul ve Türkiyede bir çok kolici vardır. Güvenli ve hızlı teslimat için TNC Ambalaj hizmetinizdedir. Uzun yıllara varan koli imalatı tecrübemiz vardır.

TNC Ambalaj olarak her koli ve kutu müşterilerimizin talepleri doğrultusunda üretilir. Kolilerde istenilen ebat, baskı ve kesim uygulanır. Baskılı koli imalatı için koli fiyatı alınız. Koli fiyatlarımız için bizimle irtibata geçiniz.